Iran Forum
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن ایرانیان

PORTAL*الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورودمكتبة الصور
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
المواضيع الأخيرة
» اس ام اس هاي کاربردي
ترفندهاي رايانه اي Emptyالإثنين ديسمبر 01, 2008 11:28 am من طرف PaRiSa

» اتفاقات مهم سال 86 در زندگي هنرمندان
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:44 pm من طرف Sahar

» نقاشي
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:30 am من طرف Baran

» زندگى نامه مهران مديرى
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:29 am من طرف Baran

» <<<<< بلـــــبل بـــــم >>>>
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 8:28 pm من طرف Nima

» صد سال سه تار ايران
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 7:13 pm من طرف Nima

» فرمان فتحعليان
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 5:36 pm من طرف Nima

» نکته ها
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 4:17 pm من طرف PaRiSa

» دانلود فيلم با لينک مستقيم
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 3:00 pm من طرف PaRiSa

» قله دماوند درفهرست آثارملي ثبت شد
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 2:04 pm من طرف PaRiSa

» سرو كهنسال ابر كوه
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:51 pm من طرف PaRiSa

» پيامک
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:15 pm من طرف PaRiSa

» مهاجران افغان
ترفندهاي رايانه اي Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:12 pm من طرف PaRiSa

» جايزه نوبل ادبيات
ترفندهاي رايانه اي Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2008 12:28 pm من طرف PaRiSa

» سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
ترفندهاي رايانه اي Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm من طرف مهمان

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Nima
ترفندهاي رايانه اي Vote_rcapترفندهاي رايانه اي Voting_barترفندهاي رايانه اي Vote_lcap 
Admin
ترفندهاي رايانه اي Vote_rcapترفندهاي رايانه اي Voting_barترفندهاي رايانه اي Vote_lcap 
PaRiSa
Baran
Ashkan
tina
romina
Sahar
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 19
جديدترين کاربر ثبت نام شده: red_fly_music

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 314 في 85 موضوع
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

قم بحفض و مشاطرة الرابط Iran Forum على موقع حفض الصفحات
مكتبة الصور
ترفندهاي رايانه اي Empty

ترفندهاي رايانه اي

نويسندهپيام
PaRiSa
كاربر عادی
كاربر عادی
PaRiSa

تعداد پستها : 50

ترفندهاي رايانه اي Empty
پستعنوان: ترفندهاي رايانه اي   ترفندهاي رايانه اي Emptyالسبت يونيو 28, 2008 4:09 pm

فرستادن چندین pm به یک شخص در یک لحظه!

ترفندهاي رايانه اي Chat ترفندی جالب که به وسیله اون و در محیط یاهو مسنجر و بدون نیاز به برنامه خاصی بتونید شخصی رو بوت کنید و به وسیله اون کاری کنید که سیستم شخص مورد نظر هنگ کنه و در نتیجه از یاهو مسنجر Signout بشه.

تنها كافيست كه در قسمت :send to در yahoo messenger جلوي id طرف shift رو بگيريد بعد 2 تا + بذاريد مثلا ((++send boy66)) بعد در قسمت text box (همان قسمتي كه مي نويسيد) برويد و همزمان كليد هاي shift و enter و هر حرفي كه دلتون ميخواد رو بزنيد اين كار بايد خيلي سريع انجام بشه مثلا 30 دفعه پشت سر هم چنين كاري رو كنيد. حالا براي طرف به تعداد دفعاتي كه اين كار ميكنيد صفحه باز ميشه اگر چنين كاري رو بيش از 100 مرتبه انجام بديد ممكن كه كامپيوتر طرف هنگ كنه!!!! اگه بخواهيد ببينيد كه چه اتفاقي براي طرف ميفته ميتونيد id خودتون رو امتحان كنيد.(توصیه می شه حتما رو آی دی خودتون امتحان کنید نه روی آی دی خودم که گذاشتم.)

Wink Wink

اين مطلب آخرين بار توسط PaRiSa در السبت يونيو 28, 2008 4:13 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
PaRiSa
كاربر عادی
كاربر عادی
PaRiSa

تعداد پستها : 50

ترفندهاي رايانه اي Empty
پستعنوان: رد: ترفندهاي رايانه اي   ترفندهاي رايانه اي Emptyالسبت يونيو 28, 2008 4:13 pm

داشتن چند id ‌با هم !

ترفندهاي رايانه اي Chat از منوهای یاهو مسنجر login را زده و my profile را باز کنید.سپس creat/edit my profile را بزنید.
احتمالا از شما id و password خواسته خواهد شد.بعد از دادن ان وارد صفحه ساخت ای دی خواهید شد.creat new public profile را بزنید.در اینجا شما میتوانید idمجازی خود را بسازید.بعد از اینکه idشما قبول شد وارد my yahooمیشوید این به معنی میده که id شما مورد تائید قرار گرفته.
دوباره به صفحه اول باز گردید.اکنون خواهید دید که دو idدارید.اگر اینطور نیست refresh رو بزنید.شما میتوانید تا ۶ id به این ترتیب بسازید.جلوی idاصلی شما Default*نوشته شده.میتوانید یک id دیگر از بین idها رو به عنوان اصلی انتخاب کنید برای این کار Make Default را که جلوی id مورد نظر است بزنید.
پس از پایان کار finish editig رو بزنید.اکنون شما میتوانید با تمام این ای دی ها وارد روم ها شوید. یا در یک لحظه با چند تا از انها با فرد مورد نظرتون حرف بزنید.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

ترفندهاي رايانه اي
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1