Iran Forum
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن ایرانیان

PORTAL*الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورودمكتبة الصور
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
المواضيع الأخيرة
» اس ام اس هاي کاربردي
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالإثنين ديسمبر 01, 2008 11:28 am من طرف PaRiSa

» اتفاقات مهم سال 86 در زندگي هنرمندان
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:44 pm من طرف Sahar

» نقاشي
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:30 am من طرف Baran

» زندگى نامه مهران مديرى
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:29 am من طرف Baran

» <<<<< بلـــــبل بـــــم >>>>
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 8:28 pm من طرف Nima

» صد سال سه تار ايران
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 7:13 pm من طرف Nima

» فرمان فتحعليان
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 5:36 pm من طرف Nima

» نکته ها
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 4:17 pm من طرف PaRiSa

» دانلود فيلم با لينک مستقيم
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 3:00 pm من طرف PaRiSa

» قله دماوند درفهرست آثارملي ثبت شد
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 2:04 pm من طرف PaRiSa

» سرو كهنسال ابر كوه
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:51 pm من طرف PaRiSa

» پيامک
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:15 pm من طرف PaRiSa

» مهاجران افغان
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:12 pm من طرف PaRiSa

» جايزه نوبل ادبيات
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2008 12:28 pm من طرف PaRiSa

» سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm من طرف مهمان

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Nima
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Vote_rcapسيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Voting_barسيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Vote_lcap 
Admin
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Vote_rcapسيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Voting_barسيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Vote_lcap 
PaRiSa
Baran
Ashkan
tina
romina
Sahar
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 19
جديدترين کاربر ثبت نام شده: red_fly_music

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 314 في 85 موضوع
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

قم بحفض و مشاطرة الرابط Iran Forum على موقع حفض الصفحات
مكتبة الصور
سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Empty

سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت

نويسندهپيام
Baran
كاربر عادی
كاربر عادی
Baran

تعداد پستها : 40

پستعنوان: سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت   سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالأربعاء مايو 28, 2008 10:34 pm

سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت 138703070426_IM_0908225219
گزارش روز سه شنبه بخش انگلیسی گروه فرهنگی هنری باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" به نقل از بی بی سی؛ بر اساس این گزارش "سیدنی پولاک" در سال 1985 برای تهیه کنندگی و ساخت داستان عاشقانه "خارج از آفریقا" با بازی فوق العاده "رابرت ردفورد" و "مریل استریپ" موفق به دریافت جایزه اسکار شد.
بر اساس این گزارش سیدنی پولاک دیروز در منزلش در "پسیفیک پالیسیدز" در لس آنجلس درگذشت.
پزشکان 10 ماه پیش تشخیص داده بودند که سیدنی به سرطان مبتلا است.
در حالیکه همگان از سیدنی پولاک به عنوان یک کارگردان یاد می کنند سیدنی در سال 2007 با بازی در "مایکل کلیتون" آخرین فیلمش حرفه بازیگری را شروع کرد و این حرفه را ادامه داد.
اولین فیلم بلند سیدنی به نام "ریسمان بلند و باریک" با بازی به یاد ماندنی "سیدنی پویتیر" و "آن بنکرافت" توسط کمپانی سینمایی "پارامونت" در سال 1965 پخش شد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
مهمان
مهمان

پستعنوان: رد: سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت   سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm

سیدنی پولاک (‎Sydney Pollack)‏ ۱ ژوئیه ۱۹۳۴ - ۲۶ مه ۲۰۰۸) سینماگر آمریکایی و برنده جایزه اسکار بود.

وی بعنوان بازیگر ، تهیه کننده و کارگردان در بسیاری از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی فعالیت کرد. و پس از ۹ ماه دست و پنجه نرم کردن با بیماری سرطان در منزلش در لس آنجلس و در سن ۷۴سالگی درگذشت. بخشی از شهرت وی بدلیل اصرار و تبحر وی در بازیگرفتن از بازیگران مشهور سینما است از او نقل شده است که :"اگرچه اسبهای اصیل( بازیگران تراز اول) گاهی بدخلق و تندمزاجند وقتی بتوانید از آنها سواری بگیرید، تجربه ای شیرین و لذت بخش است."

وی در ایندیانا متولد شد و در سن ۱۷ سالگی بازی در تئاتر نیویورک را آغاز کرد.وی مدتی دستیار سانفورد بود و پس از چندی ایفای نقش در تلویزیون از ۱۹۶۰ به جرگه فیلمسازان پیوست.وی در۱۹۵۸ با کلر گليسولد ازدواج کرد که حاصل آن ۲ دختر و ۱ پسر بود. وی برای فیلم"آن ها به اسب ها شليک می کنند" با بازی جين فوندا در سال ۱۹۶۹ برای نخستين بارنامزد دريافت جايزه اسکار شد که بدان دست نیافت. وی بار دیگر با فیلم"توستی" در سال ۱۹۸۲ با حضور داستین هافمن نامزد دريافت اسکار شدکه باز هم در دستیابی بدان ناکام ماند. وی در نهایت با ساخت فیلم "از درون آفريقا" با بازی مريل استريپ و رابرت ردفورد در سال ۱۹۸۲ برنده ۷ اسکار شد. وی در دوران فعالیت هنری خود کارگردانی ۲۱ فیلم و مجموعه تلویزیونی، بازی در ۳۰ فیلم و تهیه‌کنندگی ۴۴ فیلم را در کارنامه خود ثبت کرد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» "" Old But Gold ""