Iran Forum
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن ایرانیان

PORTAL*الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورودمكتبة الصور
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
المواضيع الأخيرة
» اس ام اس هاي کاربردي
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالإثنين ديسمبر 01, 2008 11:28 am من طرف PaRiSa

» اتفاقات مهم سال 86 در زندگي هنرمندان
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:44 pm من طرف Sahar

» نقاشي
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:30 am من طرف Baran

» زندگى نامه مهران مديرى
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:29 am من طرف Baran

» <<<<< بلـــــبل بـــــم >>>>
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 8:28 pm من طرف Nima

» صد سال سه تار ايران
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 7:13 pm من طرف Nima

» فرمان فتحعليان
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 5:36 pm من طرف Nima

» نکته ها
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 4:17 pm من طرف PaRiSa

» دانلود فيلم با لينک مستقيم
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 3:00 pm من طرف PaRiSa

» قله دماوند درفهرست آثارملي ثبت شد
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 2:04 pm من طرف PaRiSa

» سرو كهنسال ابر كوه
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:51 pm من طرف PaRiSa

» پيامک
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:15 pm من طرف PaRiSa

» مهاجران افغان
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:12 pm من طرف PaRiSa

» جايزه نوبل ادبيات
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2008 12:28 pm من طرف PaRiSa

» سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm من طرف مهمان

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Nima
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Vote_rcapدوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Voting_barدوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Vote_lcap 
Admin
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Vote_rcapدوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Voting_barدوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Vote_lcap 
PaRiSa
Baran
Ashkan
tina
romina
Sahar
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 19
جديدترين کاربر ثبت نام شده: red_fly_music

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 314 في 85 موضوع
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

قم بحفض و مشاطرة الرابط Iran Forum على موقع حفض الصفحات
مكتبة الصور
دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Empty

دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد!

نويسندهپيام
Baran
كاربر عادی
كاربر عادی
Baran

تعداد پستها : 40

دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Empty
پستعنوان: دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد!   دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! Emptyالأربعاء مايو 28, 2008 10:28 pm

دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد! 1211908147big
سينماي ما - عباس كيارستمي براي حاشيه صوتي آخرين فيلم خود از دوبله‌اي استثنايي به مديريت دوبلاژ «منوچهر اسماعيلي» بهره برده است. «منوچهر اسماعيلي»در مورد دوبلاژ آخرين فيلم عباس كيارستمي گفت: دوبله فيلم آقاي كيارستمي را به درخواست و دعوت ايشان انجام دادم و ايشان بسيار راغب بودند كه من اين كار را انجام دهم.
وي در مورد دوبلاژ اين فيلم گفت: شخصيت‌هاي اصلي فيلم، بازيگران زني هستند كه به صورت ثابت فيلمي را تماشا مي‌كنند كه برايشان حالتي نوستالژيك را ايجاد مي‌كند و كار اصلي ما توليد صدا براي فيلمي بود كه اين بازيگران مي‌بينند.
«اسماعيلي» افزود:‌ در واقع كار ما يك دوبله سينك به صورت معمولي نبود. براي اين كار بايد فيلمي را در سالن نمايش مي‌‌دادند و از صداي آن استفاده مي‌كردند كه اين كار از چند جنبه امكان‌پذير نبود.
وي تصريح كرد: مهم‌ترين بحث، جنبه فني ماجرا بود و بخش ديگر اين كه ديالوگ‌ها با توجه به فيلم كم و زياد مي‌شد. به همين خاطر آقاي محمد‌ رحمانيان كه متن شيرين و فرهاد را از نظامي گنجوي براي اين فيلم اقتباس كرده بود، متن‌ها را براي ما نوشت و ما هم فيلم را دوبله كرديم. «منوچهر اسماعيلي» گفت: اين دوبله بدون توجه به حركت لب هنرپيشه انجام شد چرا كه فيلم پخش شده در صحنه فيلم «شيرين» ديده نمي‌شود و تا به حال هرگز چنين كاري را نكرده بودم.
وي در مورد گويندگاني كه در اين فيلم با او همكاري كردند گفت: عطاالله كاملي، فهيمه راستكار، زهره شكوهمند، مينو غزنوي، خسرو خسروشاهي و خود من از گويندگاني بوديم كه در اين فيلم صحبت كرديم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

دوبله‌اي كه قرار نبود با حركت لب‌ها سازگار باشد!
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-