Iran Forum
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن ایرانیان

PORTAL*الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورودمكتبة الصور
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
المواضيع الأخيرة
» اس ام اس هاي کاربردي
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالإثنين ديسمبر 01, 2008 11:28 am من طرف PaRiSa

» اتفاقات مهم سال 86 در زندگي هنرمندان
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:44 pm من طرف Sahar

» نقاشي
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:30 am من طرف Baran

» زندگى نامه مهران مديرى
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:29 am من طرف Baran

» <<<<< بلـــــبل بـــــم >>>>
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 8:28 pm من طرف Nima

» صد سال سه تار ايران
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 7:13 pm من طرف Nima

» فرمان فتحعليان
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 5:36 pm من طرف Nima

» نکته ها
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 4:17 pm من طرف PaRiSa

» دانلود فيلم با لينک مستقيم
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 3:00 pm من طرف PaRiSa

» قله دماوند درفهرست آثارملي ثبت شد
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 2:04 pm من طرف PaRiSa

» سرو كهنسال ابر كوه
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:51 pm من طرف PaRiSa

» پيامک
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:15 pm من طرف PaRiSa

» مهاجران افغان
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:12 pm من طرف PaRiSa

» جايزه نوبل ادبيات
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2008 12:28 pm من طرف PaRiSa

» سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm من طرف مهمان

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Nima
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Vote_rcap«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Voting_bar«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Vote_lcap 
Admin
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Vote_rcap«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Voting_bar«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Vote_lcap 
PaRiSa
Baran
Ashkan
tina
romina
Sahar
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 19
جديدترين کاربر ثبت نام شده: red_fly_music

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 314 في 85 موضوع
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

قم بحفض و مشاطرة الرابط Iran Forum على موقع حفض الصفحات
مكتبة الصور
«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Empty

«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد

نويسندهپيام
Baran
كاربر عادی
كاربر عادی
Baran

تعداد پستها : 40

«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Empty
پستعنوان: «مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد   «مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد Emptyالأربعاء مايو 28, 2008 10:21 pm

فيلم سينمايى «مرد دهم» محصول سال ۱۹۸۸ آمريكا به مدت يكصد دقيقه به زبان انگليسى توسط كمپانى «سى بى اس اينترتينمنت پرو اكشن»، تهيه و توليد شده است. كارگردانى اين فيلم برعهده «جك گلد» بوده و فيلمنامه آن را «لى لانگلى» براساس رمانى از گراهام گرين به رشته تحرير درآورده است. از جمله بازيگران اين فيلم مى توان به آنتونى هاپكينز (در نقش ژان لويى شاول) ، كريستن اسكار توماس (ترسه منگوت) ، درك ژاكوبى، سيربل كوساك، برندا بروس، تيمونى واتسون، پاول راجرز و.. . اشاره كرد.
داستان فيلم:
«ژان لويى شاو چك» وكيل فرانسوى است كه به دست مأموران آلمانى افتاده و به زندان فرستاده مى شود. در زندان هرچه تلاش مى كند به ديگران بفهماند بى گناه است موفق نمى شود. به زندانيان اعلام مى شود كه از ميان سى نفر زندانى سه نفر بايد براى محكوميت اعدام معرفى شوند. همگى دچار دلهره و اضطراب مى شوند. سرانجام با قرعه كشى سه نفر براى اعدام شدن معرفى مى شوند كه «شاول» يكى از آنهاست. او پيشنهاد مى كند كه مى تواند به داوطلب جايگزين باخودش صدهزار فرانك بپردازد. بالاخره مردى با سيصد هزار فرانك موافقت مى كند تا به جاى شاول اعدام شود. او از شاول مى خواهد كه پول را براى خواهر و مادرش ارسال كند. سه سال بعد شاول از زندان آزاد مى شود پس از چند روز سرگردانى با يك نام جعلى به نزد مادر و خواهر اين مرد مى رود، آنها چندان از خانه اى كه به بهاى خون برادر به دست آمده رضايت ندارد.
درباره فيلم:
به گزارش ايسنا، فيلم سينمايى «مرد دهم»، فيلمى خوش ساخت از رمان موفق گراهام گرين است. تصويربردارى مناسب، كارگردانى هوشمندانه و بازى روان نقش هاى اصلى فيلم چون آنتونى هاپكينز و كريستن اسكات توماس از نكات مثبت اين فيلم محسوب مى شود. همچنين داستان گيرا و جذاب فيلم بيننده را تا واپسين لحظات منتظر و علاقه مند نگه مى دارد.
نكاتى درباره فيلم:
در سال ،۱۹۸۹ درك ژاكوبى براى بازى در فيلم سينمايى «مرد دهم» جايزه بهترين بازيگر نقش دوم مرد را از جشنواره امى دريافت كرد. اين فيلم همچنين در سه بخش بهترين فيلم، بهترين بازيگر نقش اول مرد و بهترين بازيگر نقش اول زن نامزد دريافت جايزه از جشنواره گلدن گلوب شد. اين جشنواره به طور كامل در فرانسه فيلمبردارى شده است. فيلم هاى سينمايى «مرد دهم» براى پخش از تلويزيون ساخته شده است و هيچگاه بر پرده سينما به تصوير در نيامد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

«مرد دهم» فيلمى كه از رمان موفق گراهام گرين ساخته شد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1