Iran Forum
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن ایرانیان

PORTAL*الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورودمكتبة الصور
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
المواضيع الأخيرة
» اس ام اس هاي کاربردي
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالإثنين ديسمبر 01, 2008 11:28 am من طرف PaRiSa

» اتفاقات مهم سال 86 در زندگي هنرمندان
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:44 pm من طرف Sahar

» نقاشي
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:30 am من طرف Baran

» زندگى نامه مهران مديرى
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:29 am من طرف Baran

» <<<<< بلـــــبل بـــــم >>>>
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 8:28 pm من طرف Nima

» صد سال سه تار ايران
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 7:13 pm من طرف Nima

» فرمان فتحعليان
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 5:36 pm من طرف Nima

» نکته ها
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 4:17 pm من طرف PaRiSa

» دانلود فيلم با لينک مستقيم
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 3:00 pm من طرف PaRiSa

» قله دماوند درفهرست آثارملي ثبت شد
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 2:04 pm من طرف PaRiSa

» سرو كهنسال ابر كوه
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:51 pm من طرف PaRiSa

» پيامک
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:15 pm من طرف PaRiSa

» مهاجران افغان
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:12 pm من طرف PaRiSa

» جايزه نوبل ادبيات
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2008 12:28 pm من طرف PaRiSa

» سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm من طرف مهمان

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Nima
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Vote_rcapبيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Voting_barبيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Vote_lcap 
Admin
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Vote_rcapبيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Voting_barبيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Vote_lcap 
PaRiSa
Baran
Ashkan
tina
romina
Sahar
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 19
جديدترين کاربر ثبت نام شده: red_fly_music

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 314 في 85 موضوع
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

قم بحفض و مشاطرة الرابط Iran Forum على موقع حفض الصفحات
مكتبة الصور
بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Empty

بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب

نويسندهپيام
Baran
كاربر عادی
كاربر عادی
Baran

تعداد پستها : 40

بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Empty
پستعنوان: بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب   بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب Emptyالجمعة مايو 16, 2008 5:12 pm

بیوگرافی حبيب دهقان‌ نسب بازيگر خوب کشورمان

در سال 1328 در شيراز سرزمين حافظ و سعدي به دنيا آمد... از كودكي عاشق بازيگري بود، به همين خاطر خيلي زود به تئاتر روي آورد. ديپلمش را كه گرفت، به‌خاطر عشق بازيگري، تحصيلات خود را درهمين رشته انتخاب كرد، او فارغ‌التحصيل بازيگري و كارگرداني تئاتر از دانشكده هنرهاي زيباي دانشگاه تهران است. در اواخر دوران تحصيلش، فعاليت‌هاي هنري خود را از سال 1346 آغاز كرد اما با نمايشنامه‌هاي راديويي. اولين بار كه فرصت خودنمايي پيدا كرد و مردم به طور كامل با چهره‌اش آشنا شدند بازي در مجموعه تلويزيوني (در پناه تو) بود اما او از سال 1366 با بازي در فيلم سينمايي شرايط عيني به كارگرداني احمدرضا گرشاسبي، خود را به هنر ايران شناساند.
ولي همان‌طور كه گفته شد با بازي در سريال (در پناه تو)، نظرها را به سوي خود جلب كرد. بازي وي در دو فيلم (سفر به چزابه) و (نسل سوخته) در خور تحسين بود. تعدادي از فيلم‌هاي اين بازيگر خوب هنر ايران يعني، حبيب دهقان‌نسب، بدين شرح است:

مستاجر (رحيم رحيمي‌پور )1371 -، عبور از تله (غلامرضا رمضاني )1372 -، سفر به چزابه (رسول ملاقلي‌‌پور )1374 -، حماسه قهرمانان(جمشيد حيدري )1376 -، كمكم كن (رسول ملاقلي‌پور)1376 -، باشگاه سري (جمال شورجه )1377 -، شراره (سيامك شايقي )1378 -، نسل سوخته (رسول ملاقلي‌پور )1378 -، سگ‌كشي(بهرام بيضايي )1379 -، سفر سرخ (حميد فرخ‌نژاد)1379 -، زمانه(حميدرضا صلاحمند)1379 -، بي‌‌همتا(جهانگير جهانگيري )1380 -، قلب‌هاي ناآرام(مجيد مظفري )1381 -، گاهي به آسمان نگاه كن(كمال تبريزي)1381 - و الهه زيگورات (رحمان رضايي )1382 - مجموعه‌هاي تلويزيوني معروفي كه او در آنها ايفاي نقش كرد شامل: امام علي (ع()داوود ميرباقري74 -،)1370، در پناه تو(حميد لبخنده 74 -، )1373، تنهاترين سردار(مهدي فخيم‌زاده )1374 -، خانه سبز(بيژن بيرنگ و مسعود رسام سياه، سفيد، خاكستري (سيامك شايقي)1375 - ولايت عشق(مهدي فخيم‌زاده 78، )1376 و خواب و بيدار (مهدي فخيم‌زاده )1382 - مي‌باشد
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بيوگرافى حبيب دهقان‌ نسب
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-