Iran Forum
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن ایرانیان

PORTAL*الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورودمكتبة الصور
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
المواضيع الأخيرة
» اس ام اس هاي کاربردي
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالإثنين ديسمبر 01, 2008 11:28 am من طرف PaRiSa

» اتفاقات مهم سال 86 در زندگي هنرمندان
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:44 pm من طرف Sahar

» نقاشي
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:30 am من طرف Baran

» زندگى نامه مهران مديرى
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:29 am من طرف Baran

» <<<<< بلـــــبل بـــــم >>>>
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 8:28 pm من طرف Nima

» صد سال سه تار ايران
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 7:13 pm من طرف Nima

» فرمان فتحعليان
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 5:36 pm من طرف Nima

» نکته ها
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 4:17 pm من طرف PaRiSa

» دانلود فيلم با لينک مستقيم
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 3:00 pm من طرف PaRiSa

» قله دماوند درفهرست آثارملي ثبت شد
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 2:04 pm من طرف PaRiSa

» سرو كهنسال ابر كوه
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:51 pm من طرف PaRiSa

» پيامک
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:15 pm من طرف PaRiSa

» مهاجران افغان
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:12 pm من طرف PaRiSa

» جايزه نوبل ادبيات
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2008 12:28 pm من طرف PaRiSa

» سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm من طرف مهمان

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Nima
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Vote_rcapدر مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Voting_barدر مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Vote_lcap 
Admin
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Vote_rcapدر مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Voting_barدر مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Vote_lcap 
PaRiSa
Baran
Ashkan
tina
romina
Sahar
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 19
جديدترين کاربر ثبت نام شده: red_fly_music

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 314 في 85 موضوع
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

قم بحفض و مشاطرة الرابط Iran Forum على موقع حفض الصفحات
مكتبة الصور
در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Empty

در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد

نويسندهپيام
Baran
كاربر عادی
كاربر عادی
Baran

تعداد پستها : 40

در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Empty
پستعنوان: در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد   در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد Emptyالجمعة مايو 16, 2008 5:11 pm

سريال سال‌هاي برف و بنفشه را به طور حتم در يك ماه اخير از شبكه سوم سيما ديده‌ايد، سريالي كه ايران قديم را به تصوير مي‌كشد و در آن بازيگراني همچون سام درخشاني، لاله اسكندري، شبنم قلي‌خاني، جهانگير الماسي، اسماعيل شنگله و... را ديده‌ايد. لاله اسكندري پس از مدت‌ها كه در مجموعه‌هاي تلويزيوني كمتر ظاهر مي‌شد، حالا در اين مجموعه يكي از نقش‌هاي مهم را ايفاگر است، بيش از اين از لاله اسكندري مجموعه خاك سرخ ابراهيم حاتمي‌كيا را ديده بوديم كه پله ترقي براي وي محسوب مي‌شد و پس از آن مشق عشق و بازي در كنار كوروش تهامي.لاله اسكندري در سي‌ام آذرماه سال 1354 در تربت‌حيدريه به دنيا آمد، او دو خواهر و دو برادر دارد و خودش فرزند چهارم خانواده مي‌باشد. مدرك تحصيلي او ليسانس رشته گرافيك از دانشگاه آزاد است. سه سال و نيم بيشتر نداشت كه به همراه خانواده‌اش به تهران آمد اما هنوز بيشتر اقوامش در مشهد زندگي مي‌كنند.خواهر ديگرش ستاره هم جزو بازيگران مطرح عرصه تلويزيون و سينماست كه به طور حتم او را مي‌شناسيد.
سارا خواهر بزرگترش گريمور مي‌باشد و...

و در تئاتر شهر فعاليت مي‌كند، برادرش سيامك هم آرشيتكت و روزبه ديگر برادرش مهندس عمران است. از آنجا كه رشته تحصيلي وي گرافيك است به كارهاي هنري علاقه فراواني دارد. روي موزاييك كار مي‌كند و آثاري را كه خلق مي‌كند، بيشتر در معماري داخلي به كار مي‌رود. او به هيچ عنوان تصادفي وارد اين حرفه نشد، در سال 1359 زماني كه پنج سال بيشتر نداشت، در فيلم عمويش كه تهيه‌كننده يك فيلم 8 ميليمتري بود به همراه خواهرش اولين نقش خود را ايفا مي‌كند. يكي ديگر از دلايلي كه باعث شد او را به هنر بياورد، علاقه فراوان پدرش به ادبيات است، پدر عاشق شعر و شاعري بود و همين امر باعث شد كه لاله اسكندري به همراه خواهرش رو به هنر بياورد، از او تاكنون فيلم‌هاي زيادي هم در سينما ديده‌ايم كه يكي از بهترين نقش‌هايش بازي در (اين زن حرف نمي‌زند)، بود.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

در مورد لاله اسكندرى بيشتر بدانيد
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-