Iran Forum
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

انجمن ایرانیان

PORTAL*الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورودمكتبة الصور
Navigation
 Portal
 صفحه اصلي
 ليست اعضا
 مشخصات فردي
 پرسشهاي متداول
 جستجو
المواضيع الأخيرة
» اس ام اس هاي کاربردي
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالإثنين ديسمبر 01, 2008 11:28 am من طرف PaRiSa

» اتفاقات مهم سال 86 در زندگي هنرمندان
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأحد أكتوبر 05, 2008 4:44 pm من طرف Sahar

» نقاشي
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:30 am من طرف Baran

» زندگى نامه مهران مديرى
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء سبتمبر 17, 2008 7:29 am من طرف Baran

» <<<<< بلـــــبل بـــــم >>>>
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 8:28 pm من طرف Nima

» صد سال سه تار ايران
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 7:13 pm من طرف Nima

» فرمان فتحعليان
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 5:36 pm من طرف Nima

» نکته ها
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 4:17 pm من طرف PaRiSa

» دانلود فيلم با لينک مستقيم
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 3:00 pm من طرف PaRiSa

» قله دماوند درفهرست آثارملي ثبت شد
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 2:04 pm من طرف PaRiSa

» سرو كهنسال ابر كوه
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:51 pm من طرف PaRiSa

» پيامک
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:15 pm من طرف PaRiSa

» مهاجران افغان
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالأربعاء يوليو 23, 2008 1:12 pm من طرف PaRiSa

» جايزه نوبل ادبيات
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالثلاثاء يوليو 22, 2008 12:28 pm من طرف PaRiSa

» سيدنى پولاک" در سن 73 سالگى درگذشت
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالإثنين يوليو 14, 2008 5:52 pm من طرف مهمان

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
Nima
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Vote_rcapآموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Voting_barآموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Vote_lcap 
Admin
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Vote_rcapآموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Voting_barآموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Vote_lcap 
PaRiSa
Baran
Ashkan
tina
romina
Sahar
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 19
جديدترين کاربر ثبت نام شده: red_fly_music

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 314 في 85 موضوع
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

Bookmark and share the address of on your social bookmarking website

قم بحفض و مشاطرة الرابط Iran Forum على موقع حفض الصفحات
مكتبة الصور
آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Empty

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک

2 مشترك
نويسندهپيام
Admin
Admin
Admin
Admin

تعداد پستها : 75

پستعنوان: آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک   آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالخميس يوليو 10, 2008 11:00 am

آمـــــــــــــــوزش ارســـــــــال پست و تاپیــــــــــک

سلام . بنا به توصیه دوستان وقتش بود که نحوه استفاده از امکانات این انجمن رو برای دوستانی که زیاد از اون استفاده نکردند آموزش بدیم . بعد از مراحل ثبت نام یه ایمیل دریافت خواهید کرد . با کلیک روی لینکی که در ایمیل هست کاربری شما فعال خواهد شد . پس از اینکه در سایت لاگین کردید . برای تکمیل اطلاعات و مشخصات فردی خودتون به این قسمت برید :

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک 2czof38

وقتی وارد بخش مشخصات فردی بشید مشاهده خواهید کیرد که از 5 تا بخش مجزا تشکیل شده . بخش اطلاعات . بخش مرجع . بخش امضا که در اون می تونید امضا خودتون رو تغییر بدید و بخش آواتار یا همون عکس مربوط به هر کاربر .

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Kapv6t

فقط دوستان باید توجه داشته باشند که برای نمایش امضاشون در همه پستها می بایست به بخش مرجع بروند و مثل شکل زیر گزینه نمایش امضا رو فعال کنند . چون حالت پیش فرض عدم نمایش امضا در پستها هست Wink

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک 2ntjthz
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://iran.forum-express.com
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک   آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالخميس يوليو 10, 2008 11:30 am

برای ایجاد آواتار می تونید به شکل زیر عمل کنید . شما هم می تونید از رایانه خودتون تصویری رو به عنوان آواتار انتخاب کنید . یا اینکه لینک یک تصویر رو از سایت دیگه ای اینجا قرار بدید . یا اینکه از گالری آواتارهای سایت استفاده کنید .

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک 2hi7crd

تصویر زیر مربوط به گالری آواتارهای سایت هست . بخشی رو من آپلود کردم و بخشی هم در گزینه های پیش فرض phpbb هست . اگه مایل باشید از اونا هم می تونید استفاده کنید . Wink

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک 2d77v3d
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک   آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالخميس يوليو 10, 2008 11:35 am

برای ایجاد تاپیک جدید می بایست وارد بخش مورد نظر بشید و روی شکلی که با فلش نشون داده شده کلیک کنید .

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک 359l3ci
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک   آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالخميس يوليو 10, 2008 12:02 pm

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک F539mp

توجه داشته باشید که در شکل زیر هنگام نوشتن نام تاپیک به جای حرف "ی" می بایست از دکمه ctrl+x استفاده نمایید . این روش می بایست در تمامی تایتل های مربوط به تاپیک و پست یا نام عکسها در قسمت گالری لحاظ گردد .

اما در نوشتن متن پستها نیازی به رعایت این موضوع نیست و شما می توانید از دکمه "ی" کی بردهای فارسی استفاده نمایید .

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک 2qs5gdv
Admin
Admin
Admin
Admin

پستعنوان: رد: آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک   آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالخميس يوليو 10, 2008 12:07 pm

نحوه ارسال پست به یک تاپیک اینگونه است که شما ابتدا اون تاپیک رو باز می کنید و مطابق شکل زیر روی گزینه Post Replay کلیک می کنید .

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک 2nqbocz
Nima
كاربر عادی
كاربر عادی
Nima

تعداد پستها : 88

پستعنوان: رد: آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک   آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک Emptyالسبت يوليو 12, 2008 5:57 pm

مرسی آرش عزیز . فکر کنم یه کمی دیگه هم باید توضیح بدی . مثلا در مورد همین ارسال پاسخ . در مورد نحوه گذاشتن عکس و لینک و تغییر نو ع و رنگ و سایز فونتها و غیره . به هر حال ممنون Flower2 Flower2
http://nimajavidan.blogfa.com/

آموزش نحوه زدن پست و ايجاد تاپيک
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-